Publiczne Przedszkole w Wildze - O Przedszkolu

Publiczne Przedszkole w Wildze jest placówką, która swoją działalność rozpoczęła 1 września 1982 roku w budynku ofiarowanym Gminie Wilga na ten cel, przez Panią Matyldę Gradowską. Przez ostatnie kilka lat budynek został wyremontowany i zmodyfikowany, tak aby odpowiednio przystosować go do warunków i potrzeb rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym. Obecnie w budynku znajdują się 3 odziały przedszkolne. Każda grupa wiekowa ma kolorową i bogato wyposażoną w zabawki i pomoce dydaktyczne sale oraz dostosowaną d

OVERVIEW

This web site przedszkolewilga.edu.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have evaluated twenty pages inside the site przedszkolewilga.edu.pl and found zero websites referencing przedszkolewilga.edu.pl.

PRZEDSZKOLEWILGA.EDU.PL RANKINGS

This web site przedszkolewilga.edu.pl has seen diverging levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkolewilga.edu.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolewilga.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolewilga.edu.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEWILGA.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolewilga.edu.pl Mobile Screenshot of przedszkolewilga.edu.pl Tablet Screenshot of przedszkolewilga.edu.pl

PRZEDSZKOLEWILGA.EDU.PL HOST

Our web crawlers detected that the main page on przedszkolewilga.edu.pl took one thousand and fifty-five milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
176.9.24.233

I found that this website is implementing the Apache operating system.

Publiczne Przedszkole w Wildze - O Przedszkolu

DESCRIPTION

CONTENT

This web site przedszkolewilga.edu.pl had the following on the web site, "Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem." Our analyzers saw that the website said " Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." The Website also said " Odnośniki do stron związanych z edukacją oraz ciekawymi materiałami. Harmonogram spotkań z Rodzicami w roku 20142015. Harmonogram uroczystości przedszkolnych w roku 20142015. Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola. Regulamin przyjęć dzieci do Publicznego Przedszkola w Wildze." The website's header had publiczne as the most important optimized keyword. It is followed by przedszkole, w, and wildze which isn't as highly ranked as publiczne. The next words przedszkolewilga.edu.pl used was wilga. dzieci was included but could not be seen by web crawlers.

SIMILAR WEBSITES

.WITAMY NA STRONIE

Co dzieci będą potrzebować? Święto Babci i Dziadka. PRZEDSZKOLA SIÓSTR FRANCISZKANEK RODZINY MARYI. Przedszkole jest placówką katolicką, której całokształt opiera się na systemie wartości chrześcijańskich głoszonych przez Kościół Katolicki. Określone w ustawie o systemie oświaty oraz w przepisach prawnych wydanych na jej podstawie. Zobacz jak do nas trafić.

szkolnastrona - Przedszkole we Włodowicach - Strona główna -

Czy 6-latek powinien rozpocząć naukę w I klasie? Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

szkolnastrona - Przedszkole w Łyszkowicach - Przedszkole w Łyszkowicach -

Zajęcia z języka angielskiego! Nasza wiosna - konkurs! Cała Polska czyta dzieciom. Jak spędzasz najczęściej wolny czas ze swoim dzieckiem? Czytając bajki lub książki. Bawiąc się na świeżym powietrzu. Grając w różne gry i zabawy. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i ich rodzinom.

przedszkole w parku - Strona główna

W dalszej części uroczystości podarowano naszym dzieciom wspaniałe prezenty, które będą służyły nie tylko obecnym ale i przyszłym przedszkolakom naszej placówki. Uroczyste otwarcie przedszkola zakończyło się zwiedzeniem nowego obiektu,. W którym największy zachwyt wzbudziły sale dydaktyczne dla dzieci. Na koniec wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Przedszkola prywatne i niepubliczne - baza

Targi z Gwiazdami-Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości- INFORMACJA. Targi GRA I ZABAWA - podsumowanie. Przedszkole Sportowe XENA FIT KIDS.